Компанія «Байєрсдорф» подякувала закарпатським митникам за захист бренду «Nivea» від недобросовісних імпортерів

Компанія «Байєрсдорф» вже понад сто років відома у світі як один із найбільших виробників засобів особистої гігієни та косметики під брендом «Nivea». Тому корпорація надзвичайно дорожить власною репутацією на ринку і довіряє ввозити свою продукцію тільки імпортерам, що мають необхідні повноваження.

Кілька місяців тому інспектори митного поста «Виноградів» Чопської митниці призупинили митне оформлення 13 тон товарів цієї торгової марки. 32 тисячі флаконів гелів для душу «Nivea for MEN» і «Nivea Touch of Radiance» під виглядом гуманітарної допомоги намагалася ввезти до України релігійна організація. Підставою для зупинення митного оформлення став той факт, що ввезення товару до України здійснював імпортер, який не був включений компанією «Байєрсдорф» до митного реєстру Держмитслужби як офіційний імпортер товарів «Nivea».

Вже через кілька днів до Чопської митниці прибув представник компанії, який відібрав взірці товару для експертизи. Дослідження показало, що продукція була вироблена виключно для ринків США та Канади і не призначалася для ввезення на територію країн Європи. Окрім того, термін зберігання гелів для душу закінчився ще у червні 2010 року.

Після оформлення всіх необхідних документів небезпечний товар був вивезений з території України. А нещодавно на адресу Державної митної служби України надійшов лист від представництва компанії «Байєрсдорф» на території Центральної/Східної Європи та країн СНД. У ньому висловлюється подяка керівникові Чопської митниці Олександру Похильку та начальнику сектору по захисту прав інтелектуальної власності Олегу Присяжному за скоординовані та професійні дії митників, завдяки яким вдалося попередити ввезення в Україну небезпечних для здоров’я людей засобів особистої гігієни.

Прес-служба Чопської митниці