У Мукачеві юнак проводжаючи дівчину обікрав її

[Total: 0    Average: 0/5]

До Мукачівського міського відділу із заявою звернулась 26-літня мешканка Мукачева, що з її жіночої сумочки викрали кредитну картку, з якої в подальшому було знято 3,400 тис.грн.

Також дівчина повідомила, що підозрює неповнолітнього мукачівця, який того вечора проводжав її додому.

Як розповіла Тетяна, вона з 17-літнім Михайлом познайомилась у друзів. Близько 18.00 год., прямуючи додому, дівчина попросила, аби юнак її провів. На той час хлопець не відмовив і виявився справжнім джентльменом – взяв її сумку, щоб дівчині було легше йти і, прогулюючись, пішли містом. Тетяна познайомившись з юнцем ближче, вирішила пригостити його пивом.

Позаяк грошей у неї не було, то вони разом підійшли до банкомату і зняли гривні на випивку. Вже з пивом молоді люди спекотного літнього дня вирішили пройтись міським парком. Та недовго тривало гуляння, між людьми виникла дрібна сварка і вони розбіглись у різні боки. А вже наступного дня 25-літня мукачівка виявила зникнення кредитної картки.

Спочатку безробітна дівчина була шокована, адже вважала, що картку загубила. Однак працівники банку, до яких за допомогою звернулась дівчина, сповістили їй, що того ж вечора, з її рахунку було знято немалу суму грошей – 3.400 тис. грн. А це був той день, коли вона поверталась додому з Михайлом.

Саме тому під підозру дівчини, а пізніше і працівників сектору карного розшуку Мукачівського міського відділу міліції, потрапив 17-літній хлопець. Підтвердженням цьому стали і знімки з камери відео спостереження банкомату, де було чітко вказано хто і коли знімав готівку з кредитної картки дівчини.

Окрім того, в ході досудового слідства було з’ясовано, що пін-код, який Михайло ввів з першої ж спроби для зняття готівки, він запам’ятав, коли дівчина знімала гроші для того, аби пригостити «джентельмена».

Від беззаперечних доказів, неповнолітньому мукачівцю діватись було нікуди. Та навіть власна мати хлопця, нічого путнього у його захист не могла сказати. Адже хлопець вчинив цю крадіжку, будучи на умовно-достроковому звільнені за попередній проступок.

Наразі Михайла притягнуто до кримінальної відповідальності за част.2 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. За повторюваність того ж злочину хлопцю загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.

Триває досудове слідство, повідомила zakarpatpost.net Наталія Машіко з Мукачівського МВ УМВС.

zakarpatpost.net

Comments are closed.