Тячівський регіонал Михайло Шелевер піариться за державні гроші

«У Новоселиці діти сядуть за парти у новій школі – і це не передвиборчі обіцянки, адже будівництво цього навчального закладу саме добігає кінця», – таке повідомлення, 9 серпня, розповсюдила прес-служба обласної організації Партії регіонів.

Далі у повідомленні журналіста, а нині керівника прес-служби Тячівської РДА Любові Немеш  наведена інформація, що стосується будівництва школи за державні (!) гроші:

«З невиконаного залишилось облаштувати територію та завершити деякі внутрішні роботи. На що вже відведено необхідні кошти. У цьому під час виїзного прийому громадян у селі Новоселиця запевнив голова Тячівської райдержадміністрації, депутат Закарпатської обласної ради від Партії регіонів Михайло Шелевер.

Під час поїздки голова РДА поцікавився станом справ на будівництві у підрядчика, директора фірми «Термодім» Бориса Бекера та оглянув територію школи. За словами останнього, вони вкладуться у термін, і 1 вересня новенька школа відчинить двері своїм вихованцям.

Щодо будівництва, то розпочалося воно ще у 2008 році. Фінансується об’єкт із Державного та районного бюджетів, його кошторисна вартість складає 14, 4 млн грн. Цьогоріч на завершення будівництва заплановано 480, 0 тис. грн. Школа розрахована на 500 місць, у просторих класах буде розміщено сучасний шкільний інвентар, який, до речі, уже придбано. Також є спортзал, їдальня, майданчики тощо. Вони будуть оснащені за всіма сучасними вимогами. Відкриття нової школи стане ще одним доказом дієвості районної влади та успішності виконання соціальних ініціатив президента Віктора Януковича з покращення стандартів життя».

Оскільки голова Тячівської РДА є уже зареєстрованим кандидатом від Партії регіонів до парламенту від округу №72, то не зрозуміло, чого він зараз є не у передвиборчій відпустці, як того вимагає законодавство, а їздить регіоном, тим самим здійснюючи агітацію за державні гроші.

Так само не ясно, чого інформацію про зведення об’єкту за державні гроші розповсюджую прес-служба Партій регіонів, а не Тячівської РДА.

Інф. Бюро «Аналітик-Контент»

zaholovok.com.ua