Закарпаття: Прокуратура завела справу на депутата Лакатоша

[Total: 0    Average: 0/5]

10 серпня прокуратура області порушила кримінальну справу стосовно депутата обласної ради Михайла Лакатоша, який є кандидатом у депутати по 73-ому окрузі, за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.191 КК України.

Як повідомила Мукачево.net прес-служба відомства, встановлено, що депутат, перебуваючи на посаді директора державного підприємства «Берегівське лісове господарство», у період з листопада 2006 року по грудень 2010 року вдався до розтрати державного майна шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Так, Михайло Лакатош, відповідно до укладених ним від імені державного підприємства «Берегівське ЛГ» цивільно-правових договорів, а також без укладення договорів із окремими фізичними особами-підприємцями організував здійснення працівниками державного підприємства безоплатного відпуску лісопродукції. Цим він спричинив інтересам держави (в особі ДП «Берегівське лісове господарство») матеріальні збитки на загальну суму близько 90 тисяч гривень.

11 серпня стосовно Михайла Лакатоша судом був обраний запобіжний захід – особиста порука.

Зауважимо, що ще донедавніх пір Михайло Лакатош був членом Партії регіонів та одним із лідерів політсили на Берегівщині. Також він зареєстрований кандидатом у народні депутати за так званим угорським округом з центром у Берегові та Виноградові.

За інформацією джерел Мукачево.net вигнання з партії влади та проблеми з законом у Михайла Лакатоша почалися через землі лісового фонду ДП «Берегівське ЛГ», директором якого він донедавна був, громадській організації мисливців та рибалок «Мисливський клуб «ГУБЕРТ». Цікаво, що членами зазначеного мисливського клубу є голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида та депутат обласної ради Степан Деркач (фракція Партії регіонів). Це підтверджує витяг з Єдиного реєстру громадських формувань.

Начебто Михайло Лакатош був противником передачі цих земель в 25-річну оренду маловідомій громадській організації.

Незабаром читайте на Мукачево.net розлогу статтю на цю тему.

www.mukachevo.net

Comments are closed.