Сварка із сином привела ужгородця до самоспалення

[Total: 0    Average: 0/5]

Трагічно завершилася в минулі вихідні сімейна сварка для однієї з ужгородських родин. 43-річний батько, перебуваючи в нетверезому стані, затіяв сварку зі своїм 20-річним сином, а коли словесних аргументів чоловіку забракло, він вирішив вдатися до радикальних дій — суїциду!..

З баку свого «Жигуля» нетверезий ужгородець скачав у пластикову пляшку бензин, облив ним себе й підпалив просто в машині. Коли на пожежу прибули рятувальники, то виявили за кермом палаючої «копійки» на водійському сидінні обгоріле тіло її власника. Нещасного з 90% – ми опіками тіла доставили в опікове відділення обласної лікарні, де він, на жаль, помер.

Про обставини самогубства міліціонери довідалися від сина потерпілого, та чи справді все було так, як він каже, тепер зясовується.

З’ясовується й те, з якої причини вдалася до спроби самогубства 44-річна жителька с.Луг Великоберезнянського району. Вечірньої пори у себе вдома жінка наковталася якихось таблеток. На щастя, спроба суїциду не була вдалою, бо потерпілу порятували лікарі.

 

Comments are closed.