Сьогодні – День Державного Прапора України

[Total: 0    Average: 0/5]

День Державного Прапора України — державне свято України. Відзначається щорічно 23 серпня.

О 9 годині в Ужгороді на площі Народній пройде Урочисте підняття  Державного  Прапору України та покладання корзин з квітами до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка з нагоди Дня Державного  Прапора та 21 річниці  незалежності України.

Свято встановлено в Україні «…На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…» згідно з Указом Президента України, Л.Кучми, «Про День Державного Прапора України» від 23 серпня 2004 року № 987/2004.

На честь свята відбувається здійснення комплексу урочистих заходів, зокрема проведення щороку 23 серпня о 9 годині офіційної церемонії підняття Державного Прапора України в містах Києві та Севастополі, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

Звичайні громадяни Укарїни та діаспора, підприємства, державні установи та організації вивішують Державний Прапор України.

zakarpatpost.net

Comments are closed.