У карпатського мольфара Нечая з’явився послідовник

[Total: 0    Average: 0/5]

Колишній танкіст і художник з Києва стверджує, що перед загибеллю відомий гуцульський віщун передав йому свій дар. 

У знаменитого мольфара Михайла Нечая з Прикарпаття, якого влітку минулого року вбив релігійний фанатик, несподівано об’явився учень. 52-річний художник і колишній танкіст, киянин Олексій Григораш, вважає себе єдиним послідовником Нечая, пише “Сегодня”.

“Незадовго до загибелі Нечая я привіз йому в подарунок свою картину, на якій був зображений козак Мамай, і сказав, що хочу бути його учнем. Він дав добро”, – розповів журналістам Григораш.

За словами чоловіка, дивовижні здібності мага Нечая він отримав після його подарунка – книги з карпатської магії, а завершився процес передачі магічного дару після смерті мольфара. Щоправда, стверджує Григораш, він заплатив за це дорогу ціну – раптово помер його брат.

“На 38-й день після смерті Нечая я приїхав в село Верхній Ясенів, і дружина мага Ганна передала мені дар, який для мене залишив мольфар. Це оберіг, яким він користувався у своїй роботі і який стояв на його робочому столі”, – розповів Григораш.

Він пояснив, що разом з цим оберегом до мене перейшов і дар Нечая – тепер мольфар допомагає йому лікувати людей та в інших справах.

“Я можу чітко сказати, що є послідовником великого мольфара і продовжую його справу. Коли я читаю молитву, то бачу Михайла Михайловича і можу поставити йому будь-яке питання”, – зауважив Григораш. Первісні ж навички цілительства, як каже художник, він отримав від своєї бабусі, яка жила в Полтавській області та лікувала людей за допомогою нашіптувань і молитви. Втім, удова трагічно загиблого мольфара сумнівається, що її чоловік комусь передав свій дар.

Як розповіла Ганна, Нечай дійсно шукав учнів, які хотіли б допомагати людям, а не думали лише про гроші. “Я пам’ятаю Григораша, він приїжджав до чоловіка кілька разів і хотів стати його учнем, але Михайло сказав, щоб той почекав, мовляв, йому потрібно поміркувати в печері щодо цього. Всього було двоє таких охочих. Але Михайло, подумавши, обом відповів відмовою, тобто, нікому не передав своїх здібностей”, – розповіла Ганна.

Нагадаємо, відомий західноукраїнський маг, 81-річний Михайло Нечай загинув у липні 2011 року – психічно хворий львів’янин зарізав мольфара в його власному будинку за те, що той, на його переконання, сповідував язичництво, а не християнство.

tsn.ua

 

Comments are closed.