Вагітна мавпа на формі закарпатських міліціонерів

[Total: 0    Average: 0/5]

Правоохоронцям пообіцяли замінити кумедні сорочки звичайними – з грізним ведмедем на шевроні.

Замість зображення грізного ведмедя на нашивках формених сорочок закарпатських міліціонерів з’явилася невідома тварина з черевцем, йдеться у сюжеті ТСН. “Цей ведмідь описаний як Урсус Раппат, це повстаючий ведмідь. В нього повинні бути підняті лапи.

Тут він стоїть по стійці струнко. І це ще поєднується з цим животом, і воно виглядає дуже кумедно”, – прокоментував член Українського геральдичного товариства Олександр Попович. Екзотичний герб запримітили журналісти, і фотографії загадкової міліцейської тварини миттю облетіли місцеві сайти і зібрали рекордну кількість переглядів.

Редактор сайту, на якому першими розмістили фотографії дивного герба з міліцейської форми, зізнається, що такого резонансу не очікували. Снігова людина, чупакабра, вагітна мавпочка – це найтолерантніші прізвиська, якими нагородили читачі істоту з нашивки. Тим не менш закарпатські правоохоронці не образились на дотепи журналістів.

Натомість, надіслали листа з претензіями на швейну фабрику до Дніпропетровська. Із фабрики відповіли, що пузату істоту, замість ведмедя, вишили через технічну помилку. Це єдина така партія. Досі форму прикрашав бездоганний герб. Міліціонерів, які встигли придбати сорочки з бракованими галунами, просять звернутися до керівництва. Сорочки їм обов’язково поміняють на нові.

“Це би було розумним виходом, ці шеврони перетворити на якусь рідкість. Їх, я думаю, колекціонери із задоволенням залишать, як часточку такої кумедної історії”, – зазначив геральдист. Залишити собі на згадку браковані нашивки правоохоронці також можуть, але носити їх на роботі віднині заборонено.

tsn.ua

 

Comments are closed.