Головний податківець Закарпаття зустрівся з представниками підприємств з іноземними інвестиціями

[Total: 0    Average: 0/5]

На зустріч, що відбулася напередодні в Ужгороді, було запрошено представників підприємств з іноземними інвестиціями. Участь у заході взяли понад сотня керівників та бухгалтерів підприємств.

Головною метою такого зібрання, за словами голови ДПС в області Василя Іванчо, було обговорити проблемні питання, які виникають у діяльності підприємств з іноземними інвестиціями, а також вислухати пропозиції і зауваження до податкового законодавства чи до роботи податкових органів.

Після спілкування платників з керівником ДПС в області відбувся семінар, на якому фахівці податкової служби ознайомили платників із змінами, внесеними до Податкового кодексу, надали відповіді на запитання.

У Закарпатті сьогодні працюють інвестори з 53 країн світу, на 10 з них припадає майже 83% загального обсягу прямих іноземних інвестицій, майже 64% інвестицій – з країн Європейського Союзу.

Найбільші обсяги інвестицій залучені в Ужгородський район – 72,1 млн. дол., м.Мукачево – 57,3 млн. дол., м.Ужгород – 49,5 млн. дол., м.Берегово – 29,7 млн. дол., Мукачівський район – 23,1 млн. дол., Виноградівський район – 20,3 млн. дол., Свалявський район – 19 млн. дол., м. Чоп – 14,5 млн. дол.

Протягом січня-липня 2012 року підприємствами з іноземними інвестиціями сплачено до бюджетів майже 117 млн.грн., або 10,4% від загальної суми надходжень, в т.ч.: до Держбюджету – 65,3 млн.грн.; – до місцевого бюджету – 51,6 млн.грн.

zakarpatpost.net

 

 

Comments are closed.