Табачник порадив закарпатцям будувати туалети в школах

[Total: 0    Average: 0/5]

Міністр освіти й науки Дмитро Табачник порадив деяким областям будувати вбиральні для школярів, а не пам’ятники. Відстають у цьому три західні області – Івано-Франківська, Рівненська та Закарпатська.

На прес-конференції у Києві він запевнив, що ситуація зі сільськими школами, де відсутні вбиральні у приміщенні, вирішується, повідомляє gazeta.ua

“На сьогоднішній день ситуація не господарська у трьох областях, де вбиральні ще знаходяться не в приміщеннях і діти застуджуються. Але кілька областей цим займаються по-справжньому”, – наголосив міністр.

Так, за його словами, у Київській області за останній рік було проведено воду та забезпечено теплі вбиральні у 60 школах. Велику програму зараз завершує реалізовувати і Дніпропетровська область. Там вже обладнали всіма зручностями 151 школу.

“На сьогоднішній день проблему вирішено повністю у трьох областях – Дніпропетровській, Миколаївській та Донецькій. Наступний результат буде до контрольного терміну – 1 вересня. То ми це і перевіримо, але рух вже пішов”, – наголосив Табачник. Міністр також розповів, що в одній із західних областей це питання не вирішене, але натомість вона є рекордсменом у будуванні пам’ятників.

“Дарма нехай не ображаються, але наприклад, у губернатора однієї із західних областей абсолютно дотаційний бюджет. Я йому сказав: “У вас половина сільських шкіл не має вбиралень, а область абсолютний рекордсмен України по спорудженню пам’ятників і монументів. Тому спочатку дітям туалети, дахи у лікарнях, а потім при дотаційному бюджеті – монументи, пам’ятники та інше”. Якось треба здоровим глуздом жити – спочатку думати про доцільність використання державного бюджету, а далі про все інше”, – розповів Табачник.

Нагадаємо, 28 жовтня 2011 прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що буде змушений зробити кадрові висновки у випадку, якщо протягом двох років не буде вирішена проблема з наявністю в школах туалетів на вулиці.

tsn.ua

Comments are closed.