“Говерла” здобула першу перемогу в чемпіонаті України

У матчі восьмого туру закарпатці обіграли сімферопольську “Таврію”.Ужгородська “Говерла” здобула перші очки в чемпіонаті України, перервавши семи-матчеву програшну серію.

У матчі восьмого туру закарпатці обіграли сімферопольську “Таврію” з рахунком 2:1. Перший тайм пройшов під акомпанемент атак господарів, наслідком чого стали два м’ячі у воротах кримчаків – від Мішенка і Одонкора. На 13-й хвилині Одонкор прострілив з флангу, Трухін красиво віддав пас п’ятою на Міщенка, а той сильним і точним ударом відправив м’яч у сітку.

За дев’ять хвилин повинен був забивати сам Трухін, але струсонув стійку. На 37-й хвилині Давид Одонкор чудовим ударом з далекої відстані зняв “павутину” з правої дев’ятки воріт гостей – 2:0.

У другому таймі гра дещо вирівнялася і у кримчаків почали з’являтися моменти біля воріт господарів. Але забити у ворота закарпатців гості змогли лиш на п’ятій компенсованій хвилині матчу, коли красивим ударом м’яч поклав у ворота Максим Калініченко.