Нестор Шуфрич під час поїздки Закарпатською областю: «Нам не потрібен у парламенті дикун-одинак»

У четвер, 20 вересня, Закарпатську область із робочою поїздкою відвідав заступник секретаря РНБО Нестор Шуфрич. Він побував у виборчому окрузі №69, до якого входять місто Мукачево, частина Мукачівського, Берегівського та Іршавського районів. Супроводжували його кандидати у народні депутати України від Партії регіонів В’ячеслав Шутко та Іштван Гайдош.

Під час поїздки Нестор Шуфрич кілька доволі потужних підприємств, серед яких автогігант «ЗакарпатЄвроТранс» та  «Едельвейс-ЛеГо». Щоправда, в останньому не обійшлося без труднощів та провокацій з боку керівництва заводу та Мукачівського міського депутата від Єдиного Центру Євгенії Деркач. Жінка прийшла на зустріч та увесь час намагалася викрикувати нецензурні та образливі коментарі до слів як Нестора Івановича, так і закарпатських кандидатів-«регіоналів», тим самим показуючи рівень вихованості та професіоналізму не тільки самої себе, але й політичної партії, яку вона представляє.

Під час поїздки Мукачівським районом парламентарій зміг поспілкуватися і з представниками місцевих русинських організацій:
– Ми поважаємо вас за те, що ви з трибуни Верховної Ради сказали: «Я – русин!». Ми будемо підтримувати вас на виборах, – пообіцяли закарпатські русини і Нестору Івановичу, і В’ячеславу Ласловичу.

Відтак, кандидати зустрілися з педагогічним колективом та студентами Мукачівського державного університету. Чи не найперше молодь поцікавилася у нардепа питаннями можливого працевлаштування після отримання диплому:

– Дотепер ми просто давали пільги підприємцям за так зване «перше робоче місце». Але поки що цей процес іде доволі кволо, тому ми будемо вдаватися до більш жорстких мір – керівник підприємства буде зобов’язаний брати на роботу випускника вузу, – заявив Нестор Іванович.

Згадали мукачівські виборці і «давнього друга» Нестора Івановича, а зараз опонента В’ячеслава Шутка по округу №69, міністра МНС Віктора Балогу:

– У Мукачеві ходять чутки, що після виборів Закарпаття «віддадуть» Балозі, це правда?

Така постановка питання без перебільшення здивувала парламентаря:

– А хіба Закарпаття – це приватна власність?! Це – ваш край, ваша земля, і вона буде належати тільки закарпатцям. Я сподіваюсь, що Віктор Іванович не пройде до Верховної Ради, нам не потрібен у парламенті дикун-одинак, який не принесе ніякої користі краю. У вас є кандидат, який може стати частиною нашої команди і принести величезну користь Закарпаттю – це В’ячеслав Шутко, – заявив своїм співрозмовникам Нестор Іванович.

Після МДУ нардеп побував і на своїй малій Батьківщині – у селі Клячаново. Люди дуже тепло прийняли земляка, і теж неодноразово торкалися питання сім’ї Балог, представники якої нині балотуються до Парламенту у чотирьох із шести закарпатських округів:
– Ситуація дуже скоро зміниться, – прокоментував Нестор Іванович. – Як може людина, будучи міністром, критикувати владу? Це ж абсурд! Він же ж і є влада, отже, це він найперший нічого не робить. Я переконаний, що після виборів усе стане на свої місця і Закарпаття у Києві перестануть називати Барвостаном.

Опісля Нестор Шуфрич зустрівся і з угорською громадою Мукачівщини. Як стверджували очевидці, такого жителі села Дерцено, в якому проходила зустріч, не бачили ще з часів Радянського Союзу: величезний зал менше ніж на 600 місць був ущент заповнений, люди  стояли у проходах. Розмова у Дерцені тривала близько двох двох годин.

Варто відзначити, що виступ Нестор Іванович розпочав угорською, чим одразу  завоював симпатії слухачів. Було очевидно, що політик тут у пошані, тому що зустріч продовжувалась майже дві години. Особливо цікавило учасників зустрічі питання шкільних автобусів та можливого збільшення шкільних автопарків:

– Усі села нашого округу до кінця цього року будуть мати шкільні автобуси. Це я можу гарантувати, – заявив Нестор Іванович своїм слухачам. А на прощання пообіцяв по можливості детальніше розглянути якомога більше звернень та спробувати допомогти своїм землякам у вирішенні тих чи інших проблем. На підтримку В.Шутка виступив також кандидат у депутати ВР І.Гайдош.