Вячеслав Шутко: «Кожен кандидат мав би агітувати через детектор брехні»

2 жовтня, на зустрічі з колективом Мукачівського локомотивного депо, кандидату у народні депутати України від Партії регіонів по 69 виборчому округу В’ячеславу Шутку поставили питання – де гарантії того, що ви будете після обрання працювати на громаду?

«По-перше, мені достатньо тих коштів, які я заробляю, – відповів В’ячеслав Ласлович, – я не йду у Верховну Раду, щоб п’ять років відбивати «одноразову допомогу», яку роздають виборцям окремі кандидати. По-друге, щоб ви побачили, хто насправді говорить правду, думаю, кожен кандидат мав би агітувати через детектор брехні».

Працівники залізниці стурбовані багатьма проблемами нашого міста. Зокрема, відсутність цілодобового водопостачання. На переконання В’ячеслава Ласловича, головною проблемою «Водоканалу» є бездіяльність міської влади, на очах у якої стратегічне підприємство котиться у прірву: «Нещодавно я зустрічався з працівниками «Водоканалу», які вже п’ятий місяць не отримують зарплату. Представників профкому, які осмілились оголосити про страйк у разі невиплати зарплати, почали переслідувати. Проблеми, які довели до такого стану підприємство, з’явились не за один день. Кажуть, що борги за електропостачання вже складають до 20 мільйонів гривень. Якби у нас справді працювали депутати Верховної Ради, вони б могли пролобіювати, щоб «Водоканал» включили до державних програм, як, до прикладу, «Питна вода». Тоді можна було би оновити водопровідні та каналізаційні мережі, обладнання, очисні споруди, провести заходи по енергозбереженню. Вода була би цілодобово, і дешевше, ніж зараз».

Цікавилися локомотивники і молодіжним кредитуванням на житло, і навчанням у вузах. «Молодіжне кредитування на придбання житла під 3% працює у нашій області, під цю програму виділено 82 квартири. Звичайно, це небагато, але робота у цьому напрямку йде. Стосовно кредитування на навчання у вищих навчальних закладах, то це є одним із пунктів   моєї програми, з якою я йду на вибори. Отож, працюватиму в цьому напрямку».

Дуже актуальним для залізничників є питання дозвілля, як дітей та молоді, так і дорослих: «Дитячих майданчиків по місту можна сказати, що немає, молодь теж не має куди піти – не працюють спортивні та інші секції. Дуже хотілось би мати у місті каток та зимовий басейн».

«Як почесний президент Федерації хортингу, я багато роблю для того, щоб забрати молодь з вулиць у спортзали, – розповів В’ячеслав Ласлович. – До мене звертаються багато інших спортивних секцій, завжди їм допомагаю. Стосовно дитячих майданчиків – цим повинна займатися міська влада. Але ви знаєте, чим вона займається. Було багато інвесторів, які хотіли побудувати і каток, і аквапарк – але їх сюди не пускають, бо лобіюються власні інтереси».

По завершенню зустрічі слово взяв начальник локомотивного депо Мирослав Тайпс: «Коли балотувався наш Президент, він сказав дуже важливу річ, яку я добре запам’ятав, але журналісти чомусь цю тему не розкручують. Україна за всю свою історію у когось просить милостиню, а має бути навпаки. Це нас повинні просити вступити у Євросоюз, чи у СНД. Ми маємо пишатися своєю країною. Стосовно В’ячеслава Ласловича, я пам’ятаю його ще з часів юнацтва, коли ми разом грали у одному футбольному клубі. Ця людина – “пахар”, як на полі, так і у житті».

zakarpatpost.net