Закарпатця затримали з сіткою-павуком

Під час проведення комплексного рибоохоронного рейду інспекторами Б.-Тисянського відділу в межах Ужгородського району на р.Латориця поблизу с. М.Добронь, виявлено в руслі спеціально підготовлено місце для здійснення незаконного рибного промислу.

Під час перевірки місцевості було також виявлено рибу та заборонені засоби лову у вигляді сітки-паука. Дочекавшись власника всього знайденого, а ним виявився місцевий житель гр.Комоні Е. Е. (1957р.)., Інспекторами рибоохорони складено протокол на порушника про “браконьєрство” за ст85 ч.4 КУпАП для направлення в Ужгородський міськрайонний суд (санкція статті передбачає штраф від 340 до 680 грн., з конфіскацію добутого та відшкодуванням збитків у сумі 300 грн.), а також зобов’язано розібрати “загату”.

В подальшому було викрито, ще декілька незначних порушень. Але, це порушникам вже обійшлось у штраф від 51 до 170 грн. (за перевищення кількості дозволених знарядь лову і т.п.).

Відрадним і трохи кумедним є той факт, що нижче по течії від місця затримання браконьєра, рибалка на “донну вудочку” зловив сазана на 5 кг., без всякого ризику….

 

Джерело:  Закарпатдержрибохорона

Comments are closed.