На Закарпатті угорського поліцейського посадили на 10 років

10 років в’язниці з конфіскацією майна отримав 27-річний Ласло з Угорщини. Колишнього поліцейського засудили в Україні за продаж наркотику – екстракційного опіуму.

Кримінальну справу проти Ласла та двох його спільників з угорського міста Кішварда порушили в червні минулого року.

“На слідстві Ласло розповідав, що продавати наркотики вирішив через те, що йому не вистачає грошей на життя. Оскільки в Угорщині наркотики дешевші, то вирішив заробити, продавши їх в Україні. Для цього закупив 3 кілограми екстракційного опіуму, і попросив своїх знайомих з міста Кішварда, щоб вони знайшли покупця в Україні. Ті зателефонували іншій знайомій із Закарпаття. Жінка пообіцяла, що знайде покупців”, – розповіла прес-секретар обласної прокуратури Вікторія Попович.

Натомість закарпатка звернулася у міліцію і розповіла цю історію. Їхати в Україну Ласло вирішив із дружиною і 5-річним сином, щоб не викликати на митниці підозру. Опіум заховав у багажному відсіку автомобіля. Біля міста Чоп угорець заїхав на автозаправку і відсипав півкілограма наркотиків покупцям, щоб ті переконалися в якості товару.

“Оперативну закупку наркотиків правоохоронці знімали на відео. Коли домовилися з Ласлом про ціну – затримали його”, – каже Попович.

Суд засудив Ласла на 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, його спільники з Кішварди – чоловік і жінка – отримали відповідно 10 та 9 років в’язниці.

gazeta.ua