«Лексус»-двійник, вартістю 700 тисяч гривень, отримав «червоне світло» на українсько-румунському кордоні

У п’ятницю,  чопські митники митного поста «Дякове» виявили порушення митного законодавства із ввезення в Україну автомобіля марки «Лексус», 2012 року випуску, за попередньою митною вартістю майже 700 тисяч гривень. 

46-річний громадянин Росії, повертаючись з Румунії, під час проходження митного контролю подав інспекторам свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та підтвердження на право користування, видане російською нотаріальною конторою.

Проте чопські митники вирішили перевірити достовірність виданих нотаріусом документів, звернувшись до відповідного експерта з науково-дослідного криміналістичного експертного Центру при УМВС в Закарпатській області. Відтак, більш детально оглянувши транспортний засіб, митники з експертом виявили, що заводський номер кузова змінено кустарним способом та нанесено інші номера, які не відповідають технічному паспорту.

За словами росіянина, новеньку іномарку, пробіг якої всього 9 тисяч км, він перевозив директору підприємства, де працює, для особистих цілей.

Тож, за незаконне переміщення через митний кордон України позашляховика, відносно водія складається протокол про порушення митних правил, а «Лексус»-двійник вилучається до рішення суду.

В подальшому матеріали справи будуть направлені в Інтерпол для встановлення причетності іноземця до незаконного заволодіння цією престижною іномаркою, повідомила “НЕДІЛІ” Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

nedilya.net

 

Comments are closed.