“Закарпатгаз” поставив “краник” на Ужгород

Сьогодні ПАТ «Закарпатгаз» завершує роботи з встановлення на підвідному газопроводі після газорозподільної станції (ГРС) м. Ужгород вимикаючої засувки в наземному виконанні.

За словами першого заступника голови правління-головного інженера товариства Андрія Горвата, встановлення пристрою, заповнення газопроводу та відновлення газопостачання більш ніж 700 абонентам, що обійшлося товариству у майже 500 тисяч  гривень, проведено спільно з Закарпатським лінійним управлінням магістральних газопроводів, очолюваним Федором Лукітою,  з метою повного відключення обласного центру та безперебійного його газопостачання на випадок  можливих аварійних ситуацій. Цю надважливу для регіону роботу проведено на виконання  заходів Держгірпромнагляду, розроблених за рекомендаціями комісії з розслідування аварії, що сталася 29 серпня 2011 року  на розі  вулиць Анкудінова-Руської в обласному центрі.

– У зв’язку з зазначеними роботами від газопостачання  майже на дві доби було від’єднано села Підгорб та Барвінок, мікрорайони Дравці та Східний і 10 квартир у селі Баранинці, – повідомив Андрій Горват. – ПАТ «Закарпатгаз» вдячний споживачам за порозуміння, і вибачається за незручності в зв’язку з тимчасовим відключенням голубого палива.

 Джерело:  ПАТ «Закарпатгаз»

Comments are closed.