Засновник Мерседес Клубу Ужгород Ален Панов відвідав завод концерну Даймлер

[Total: 0    Average: 0/5]

9-11 жовтня, на запрошення концерну Даймлер, українська делегація відвідала завод в місті Граці, Австрія. Цей завод виробляє всесвітньовідомі позашляховики Mercedes-Benz G class.

З роботою унікального підприємства, яке здійснює випуск цієї моделі з 1979 року повністю «в ручну», мали змогу познайомитись 12 українців – співробітники офіційного представництва Мерседес-Бенц в Україні, корпоративні клієнти, партнери. Учасником події став також засновник Мерседес Клубу Ужгород Ален Панов.

Під час відвідин, гостям представили презентацію оновленої моделі G класу, показали на практиці процес виробництва автомобіля, продемонстрували максимальні позашляхові можливості на спеціальному майданчику.

Зокрема, можна було пересвідчитись у можливості здолати гірський підйом виміром 100%, тобто автомобіль рухався під кутом 45 градусів. Подібний показник не здатний здолати жодний інший автомобіль у світі.

Родзинкою форуму було проведення спеціального тренінгу в Альпах, де учасники команди могли довести свою професійну спроможність керувати автомобілем в природних надважких умовах.

«Мати можливість побувати на підприємстві де народжується легенда – Mercedes Benz G – незабутня подія в житті кожного автомобіліста, тим паче прихильника згаданої марки. Вразила робота команди професіоналів, яка базується на фаховості, дисципліні та відданості філософії марки. Вона в черговий раз доводить повну відповідність девізу «Краще – або ніщо». Зрозуміло, що результатом такої роботи є G-шка – автомобіль з довгою історією, бездоганною якістю виконання та приголомшливою харизматичністю», – прокоментував Ален Панов.

zaholovok.com.ua

 

Comments are closed.