Студенти ЗакДУ взяли участь у Школі кар’єрного росту юриста

[Total: 0    Average: 0/5]

Студенти юридичного факультету ЗакДУ Неля Бодак, Марина Бокоч, Ігор Годзінець, Мирослава Карпунець, Іван Полюжин, Тетяна Танчинець, Андріана Фозекош та Роман Фок побували на IV-ій Школі кар’єрного росту юриста, що проходила на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Організатором заходу була Ліга студентів Асоціації правників України, яка є партнером багатьох заходів у Закарпатському державному університеті.

Школа кар’єрного росту юриста – це ряд тренінгів від провідних юристів України і спеціалістів, що мають на меті розширити здібності студента-правника та опанування ним нових знань у сфері ораторського мистецтва, публічного виступу, тайм-менеджменту, розвитку лідерських якостей, психології, іміджу, етикету та використання інформаційних технологій.

Студенти мали змогу поспілкуватися з досвідченими та успішними юристами, які поділилися досвідом, розповіли про такі важливі питання, як:

правильне складання резюме;

вимоги щодо проходження співбесіди;

вдалий початок юридичної кар’єри;

ефективне використання свого часу;

вдалий продаж юридичних послуг.

Нові знання, отримані протягом роботи Школи, неодмінно будуть корисними та необхідними для розвитку та становлення наших майбутніх юристів як професіоналів. Захід справив неабияке враження на студентів та додав можливостей розвивати свої вміння й навички.

 Джерело:  ЗакДУ

Comments are closed.