У НПП “Синевир” відбудеться фестиваль екологічної фотографії “Карпатам назустріч”

[Total: 0    Average: 0/5]

Художні фотографії у жанрі пейзажу приваблюють своєю естетикою, особливо, якщо фотографією передається ще й певний зміст. Ним на ІІ Всеукраїнському фестивалі екологічної фотографії «Карпатам назустріч» є передача від фотографа до глядача краси природи, як важливого мотиваційного аспекту, що спонукає берегти довкілля. 

Фестиваль відбудеться 8 листопада (початок о 10.00) у візит-центрі Національного природного парку «Синевир» і має намір через естетику природи, що зафіксована на фото, утверджувати екологічну культуру та природоохоронний світогляд людей, пропагувати ідеї бережливого ставлення до довкілля, показати привабливість Карпат через фотографію, сприяти підвищенню іміджу природно-заповідних територій.

Власне, цей Фестиваль і є спробою частково розкрити красу природи деяких куточків Закарпаття, а передусім гір Національного природного парку «Синевир». У рамках фестивалю «Карпатам назустріч» не лише проводитимуться виставки робіт фотографів з усієї України, але й відбудеться «Форум природолюбів», неформальні дискусії та обмін досвідом між фотографами, презентації фотоальбомів та книг, дегустація чаїв з карпатських рослин тощо.

mizgir.com.ua

Comments are closed.