В’ячеслав Шутко: «28 жовтня усім нам здавати екзамен на політичну зрілість»

[Total: 0    Average: 0/5]

Кандидат у народні депутати України під Партії регіонів по виборчому округу №69 В’ячеслав Шутко завершив зустрічі з виборцями Мукачева, побувавши у всіх мікрорайонах міста. Останні дві були на вулицях Берегівська і Писарєва.

Серед питань, які задавали кандидату, були як загальнодержавного змісту, так і недоліки місцевого самоврядування. «Куди ми тільки не зверталися, – розповідають мукачівці, – зі своїми проблемами – нас або ігнорують, або щось обіцяють і зникають. Свого депутата, якого ми обирали, взагалі ні разу не бачили. Коли нам облаштують дитячі майданчики, відремонтують під’їзди?».

– Про таку ситуацію я чую не вперше. Скрізь одне і те ж: обрали депутата, а він не виправдав надій. Сподіваюсь, ви усвідомлюєте, якщо на  виборах знову отримаєте «конверт»,  ситуація повториться – ваші інтереси ніхто не буде відстоювати. Не припускайтеся знову цієї помилки – якщо кандидат роздає вам гроші, значить він іде в депутати, щоб там їх «відбити». Я йду до Верховної Ради, щоб притягнути на Закарпаття, зокрема й у Мукачево, державні субвенції. Тоді матимемо і дороги, і дитячі майданчики, ремонтуватимуться будинки, з’явиться цілодобове водопостачання. 28 жовтня вам здавати екзамен на політичну зрілість. Дуже хочеться, щоб наступного дня ви не шкодували, що обрали не ту людину.

Comments are closed.