Олександр Севідов: “Хлопчиками для биття ми не були”

Післяматчевий коментар головного тренера “Говерли”.

Вітаю донецький «Шахтар» із виходом до наступної стадії Кубка України, також бажаю гірникам успішної ходи в Лізі Чемпіонів. Більшу частину матчу ми провели досить рівно, а потім ми не закривалися, намагалися відігратися. Але що поробиш, такі індивідуальні помилки Балафаса, Малішича «Шахтар» не пробачає.

А при рахунку 1:3 грати з «Шахтарем» напевно важко було б і лондонському «Челсі». В той же час як корінний донеччанин, як вихованець саме донецького «Шахтаря», радий за успіхи «Шахтаря». В свою чергу, ми не змогли на мажорній ноті завершити свої виступити в Кубку України, хоч хлопчиками для биття й не виглядали, адже окремі наші хлопці вперше вийшли проти такого гранда. Ну, нічого, будемо робити висновки й рухатися далі.

Мірча Луческу зазначив, що результат відображає хід подій на полі. А ви як вважаєте?

Важко не погодитися з таким досвідченим тренером, хоча маю іншу думку, але яке право маю не погодитися з Луческу…

Куди подівся Одонкор?

Так. Цікаво, а чому мене не спитаєте куди поділися Бабенко, Райчевіч, Єлісєєв – вони всі травмовані. На жаль, у нас не така велика лава запасних як у нашого суперника. Після перерви Луческу кинув в бій Вілліана та Фернандіньо гравців, які через тиждень мають «возити» лондонський «Челсі». Вони вийшли й загострили гру, а наші заміни на жаль не були такими ефективними. Довелося після першого тайму через поганий стан змінити Єдігаряна, дали ігрову практику Міщенку.

Інформаційний відділ ФК “Говерла”

zakarpatpost.net