Закарпатський ансамбль виступив на міжнародному фестивалі духовної пісні

4 листопада 2012 р. у м. Снина (Словаччина) відбувся ХХІІ Міжнародний фестиваль духовної пісні. Церковні дзвони зібрали дев’ять колективів різних конфесій Словаччини, України, Сербії на фестиваль духовної пісні.Мета фестивалю:  мистецтво єднає сусідів, як зазначив у своєму вітанні голова Союзу русинів-українців Словацької Республіки Петро  Сокол.

Програма перебування включала виступ у православному храмі м. Снина спільну літургію з участю народного вокального ансамблю „Оріховчанка” сільського клубу с. Оріховиця (керівник Тетяна Раховська). З любов’ю і теплом виконані твори ансамблем сприйняла громада храму. Вони дякували учасникам, знайомилися та обмінювалися творами.

На фестивалі Ольга Бенч Генеральний консул України в м. Пряшів відмітила професійні досягнення та творчі здобутки керівника народного ансамблю „Оріховчанка” Тетяни Раховської. У репертуарі  ансамблю прозвучали твори „Дума про Почаївську Божу Матір ”, „Християни, прославляймо ”, „За все Тобі я  дякую ”.

Слід відмітити, що поїздка відбулася за  сприяння  і транспортного забезпечення управління культури обласної державної адміністрації (начальник Ю.Ф.Глеба). Закарпатську делегацію очолили В.В.Рудейчук – директор Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури та І.І.Тужеляк – завідуючий сектором міжнародних зв’язків ЗООМЦК. Учасники отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів фестивалю.

 Владислава Коста, методист Ужгородського РОМЦНТ і КОР

Comments are closed.