“Наворочені” ужгородські ліхтарі працюють лише як вказівники

Мультимедійні ліхтарі в обласному центрі місцеві активісти встановили вже давно.
 
Для того, аби вони запрацювали, їх потрібно підключити до електромережі. З цим обіцяла допомогти місцева влада. Чим завершилися обіцянки?

Перший мультимедійний ліхтар-вказівник встановили в Ужгороді ще влітку. на набережній Незалежності, слідом за ним, як і обіцяли місцеві активісти, з’явилися ще три ліхтарі-вказівники. Наприкінці літа міський голова пообіцяв допомогти ініціаторам, які все зробили за власні кошти, з підключенням ліхтарів до енергопостачання.

Але урочистого відкриття вже працюючих мультимедійних вісників так і не дочекалися. Кожен з вказівників представляє окрему епоху, до прикладу, перший ліхтар в аудіоекскурсії розповість про Ужгород часів австрійського правління. Дрізд на ліхтарі віщуватиме час. Та все працюватиме лише тоді, коли влада допоможе з підключенням до електромережі. Коли це буде, наразі невідомо. Не можуть дочекатися, коли ж запрацює місцева туристична родзинка й жителі міста. Наразі ліхтар функціонує тільки як вказівник, і не факт що до нього не доберуться місцеві вандали, які вже познущалися з ліхтарів, розташованих у центрі Ужгорода.

  М-Студіо

Comments are closed.