Нові онлайн-сервіси від податкової

Державна податкова служба запускає новий онлайн-сервіс для підприємців – «Податковий асистент». Так, на постійній основі, через Інтернет ДПСУ повідомлятиме платників про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.

 Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності. Скористатися сервісом „Податковий асистент” зможуть платники, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.

У розділі «Каталог послуг» на офіційному веб-порталі ДПС України (http://www.sts.gov.ua) платники податків можуть ознайомитися із переліками безоплатних та платних адміністративних послуг, що надаються органами ДПС. До платних послуг увійшли послуги, пов’язані з ліцензуванням виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. У розділі розміщено також інформацію щодо нормативно-правових актів, які регламентують надання адміністративних послуг, термінів їх надання, а також перелік органів ДПС, до яких необхідно звернутися для їх отримання. Для зручності платників на сайті розміщені електронні форми заяв, необхідні для отримання таких послуг.

http://zak.sts.gov.ua/

Comments are closed.