На українсько-угорському кордоні вилучено військові штик ніж та ніж-кортик

На митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, чопські інспектори попередили незаконне ввезення до нашої держави громадянином України військові штик ніж та ніж-кортик.

Повертаючись із Великобританії додому на мікроавтобусі, 37-річний тернопільчанин під час проходження митного контролю вказав у декларації лише про наявність валюти та особистих речей.

Однак, під час ретельної перевірки багажного відділення транспортного засобу серед інших речей митники виявили коробку, в якій знаходилися не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні два предмети, на зовнішній вид схожі на військові штик ніж та ніж-кортик. Як пояснив водій, виявлені предмети віз на прохання знайомого із Лондона до Тернополя для передачі його доньці.

Тож, за порушення чинного законодавства за статтею 472 Митного кодексу України складено протокол відносно громадянина України.

Виявлені військові штик ніж та ніж-кортик вилучені, остаточну оцінку їм нададуть спеціалісти-експерти, повідомила https://zakarpatpost.net  Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

Comments are closed.