Закарпатські ДАІшники подякували водіям за пристебнуті ремені безпеки

Заступник начальника Управління ДАІ Закарпатської області Юрій Вейкай звертався до водіїв, які не були пристебнуті ременем безпеки із закликом переглянути своє легковажне відношення до пасивних засобів безпеки.

Як він зазначив: «Не пристебнутий ремінь безпеки не лише робить водія правопорушником, але і лишає можливості уберегтися у разі дорожньо-транспортної пригоди». Добросовісні ж водії почули слова подяки, а маленькі пасажири не залишилися без корисних подарунків – світлоповертаючих стрічок.

Профілактичну бесіду з водіями-порушниками провів і начальник відділу ДАІ міста Ужгорода – Олексій Співак. У «найаварійнішій» точці обласного центру – на вулиці Минайській він розповів водіям про 6 травмованих та 1-го загиблого саме на цій ділянці дороги. Можливо, таких наслідків вдалося би уникнути, якщо пасажири були б пристебнуті, а водії пропускали пішоходів.

На автодорогах державного значення сполученням Мукачево – Рогатин – Львів та Київ – Чоп стається найбільше дорожньо-транспортних пригод у яких травмуються та гинуть люди, про що красномовно свідчать вінки обабіч. Саме тут, бути небайдужими до інших, висококультурними та законослухняними водіїв закликали командир взводу з обслуговування стаціонарного поста №2 – Владислав Лазар та заступник командира взводу з обслуговування стаціонарного поста №1 – Степан Чегіль.

Також, 16 листопада у Ужгороді правоохоронцями запланований ще один захід – масова здача крові для постраждалих у ДТП та всіх інших кому вона так необхідна. Працівники Державтоінспекції закликають всіх небайдужих долучитися до акції (м.Ужгород, вул. Л.Толстого, 15), адже саме Ваша краплина крові може врятувати чиєсь життя!

Про це  повідомили в Управлінні ДАІ УМВС України в Закарпатській області.

Comments are closed.