Читайте у новому номері газети «ПОРАДИ»

Застуда чи алергія на осінь?

Для більшості людей осінь – це час застуд. Проте стало відомо, що всі основні симптоми застуди можуть проявлятися при алергії на осінь.

Вірус хронічної втоми
Американські вчені дійшли висновку, що синдром хронічної втоми, цілком можливо, має вірусну природу. В даний час цим синдромом, природу якого не можуть пояснити медики, у світі страждають близько 17 млн. людей.

Сік хурми допомагає боротися із застудою
Зараз сезон хурми, цього незвичайного східного фрукта, який ми так любимо і з нетерпінням чекаємо щоосені. Для тих, хто любить хурму або ще не визначився у своїй симпатії до цього фрукта, ми вирішили нагадати про корисні речовини королька, і як він впливає на наш організм.

Як обрати «правильне» м’ясо
Основний цінний компонент м’яса – білки. Білки належать до незамінних речовин, без яких неможливе життя, ріст та розвиток організму. Білки, ніби пазл, складені із амінокислот, яких на сьогодні наука налічує близько 150. Але людський організм складається лише із 20 і для підтримання життя потрібна присутність всіх 20.

«Жировики» – ознака серйозних захворювань внутрiшнiх органiв
Лiпома (у народi «жировик») не болить, але може досягати досить великих розмiрiв. Її наявнiсть свiдчить про порушення жирового обмiну, що залежить вiд роботи печiнки. Лiкування лiпом, яке пропонує офiцiйна медицина, єдине – оперування.

Як жінці правильно вибрати взуття
Як і одяг, його слід підбирати з урахуванням пропорцій фігури, довжини ніг, товщини щиколоток, розміру ступні, нарешті, вашого віку. Спробуємо сформулювати

А також у кожному номері газети «ПОРАДИ»: телепрограма, гороскоп, оголошення та фотоконкурс «Мій малюк».

Свіжий номер уже в продажу!

Передплатні індекси газети «ПОРАДИ»: по Закарпатській області — 01002, по Україні — 91145.

zakarpatpost.net