“Чорноморець” взяв очко в Ужгороді

[Total: 0    Average: 0/5]

Ужгородці не змогли дотиснути “моряків” і залишаються у зоні вильоту чемпіонату України.

Друге коло української Прем’єр-ліги стартувало матчем між “Говерлою” і “Чорноморцем” в Ужгороді. Гра закінчилася з рахунком 1:1.

У першому таймі ужгородці володіли територіальною перевагою, але не змогли відкрити рахунок. Найреальніший шанс був у француза Ле Таллека на 37-й хвилині. Він прийняв м’яч на груди і потужно пробив з розвороту з-за меж штрафного майданчика. Одеситів врятувала поперечина. На 19-й хвилині болгарин Тодоров забив, але зробив це з офсайду.

chernomorets.odessa.ua

У другому таймі ужгородці продовжили тиснути на ворота суперника і на 57-й хвилині домоглися успіху. Бордіян навісив з флангу і Хорді Лопес ударом головою відкрив рахунок. Однак “Говерла” не втримала переможний рахунок. На 72-й хвилині Політило з гострого кута забив гол у відповідь.

В останні хвилини матчу господарі організували штурм воріт Безотосного, але не змогли забити переможний гол.

1:1 – “Чорноморець” хоч і завершив чотирьох-матчеву переможну серію, але здобув важливе очко в Ужгороді, залишившись на 5-му місці. Натомість “Говерла” не може виграти вже шість матчів. А попереду в ужгородців ігри з “Шахтарем” і “Динамо”.

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. 15 тур Ужгород. Стадіон “Авангард”

Головний арбітр: Сергій Бойко (Іванків, Київщина)

ГОВЕРЛА Ужгород – ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса – 1:1

Говерла: Бабенко, Бордіян, Щедраков, Єлісеєв, Макаренко, Ситник (Печонкін, 78), Тодоров (Хорді Лопес, 53′), Трухін, Райчевич (к), Балафас, Ле Таллек (Міщенко, 83′)

Чорноморець: Безотосний (к), Зубейко, Бергер, Фонтанелло, Сантана, Кирило Ковальчук, Політило, Бакай, Джа Джедже (Балашов, 46′), Бобко (Вангелі, 90′), Діденко (Сілантьєв, 80′)

1:0 Хорді Фельєто Лопес, 57′ (Віталій Бордіян)

1:1 Сергій Політило, 72′ (Еліс Бакай)

Попередження: Франк Джа Джедже, 40′; Сотіріс Балафас, 61′; Мірко Райчевич, 87′; Пабло Фонтанелло, 88′