В Ужгороді проходить виставка «Туберкульоз без прикрас»

У фойє облдержадміністрації відбулося відкриття виставки фоторобіт «Туберкульоз без прикрас».

Захід проходить за підтримки благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Раніше із експозицією ознайомилися у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Вінниці та Кіровограді.

– Фотокартини, які ви сьогодні побачили, зроблені рік тому в протитуберкульозних диспансерах і виправних колоніях Донецька та Херсона. На жаль, багато з тих людей, яких я фотографував, померли. Проте, сподіваюся, що їх життя, страждання, які мені вдалося відобразити на світлинах, були не марними. Адже допомогли розповісти іншим про цю недугу, розвінчати стереотип, що людина, яка перехворіла на туберкульоз, є загрозою для оточуючих, – розповів фотограф-документаліст Максим Дондюк.

Важливість цього заходу відзначив і заступник керівника краю Іван Качур, який теж відвідав виставку:

– Мільйони щорічно хворіють на цю хворобу, але важливо, щоб люди розуміли: туберкульоз – це не вирок. Потрібно, аби люди, які вже зіткнулися із цією проблемою, не залишалися із нею наодинці. Ця виставка має на меті привернути увагу людей до важливої соціальної проблеми, влада, зі свого боку, й надалі реалізовуватиме заходи програми протидії захворюванню.

Виставка триватиме до 6-го грудня.

Прес-центр ОДА

 

Comments are closed.