«ВІА Гра» припинить існування 1 січня 2013 року

Жіночий гурт “ВІА Гра”, який існує з 1999 року, припинить існування 1 січня 2013 року.

Про це повідомила РІА “Новости” прес-аташе колективу Рената Гаріфулліна. Чутки про розпад колективу, який змінив вже 16 складів, виникали вже не раз, востаннє цієї осені. “Костянтин Меладзе оголосив в інтерв’ю на одному з центральних каналів про те, що розпускає групу” ВІА Гра “.

Дійсно, з 1 січня 2013 року” ВІА Гра “припинить своє існування”, – сказала Гаріфулліна. Вона не змогла назвати причини такого рішення, зазначивши, що у вівторок Меладзе особисто розповість усі деталі на прес-конференції в РІА “Новости”. Гурт “ВІА Гра” існує з 1999 року. Назва групи – алюзія на лікарський препарат Віагра і перші три літери розшифровуються як “вокально-інструментальний ансамбль”.

В активі групи п’ять студійних альбомів, зйомки в чотирьох телевізійних мюзиклах, більше 30 відеокліпів. Характерною особливістю колективу є часта зміна учасниць – склад колективу змінювався 16 разів. Серед солісток одного з найсексуальніших колективів українського і російського шоу-бізнесу – Альона Вінницька, Надія Грановська, Анна Сєдокова, Віра Брежнєва, Світлана Лобода, Христина Коц-Готліб, Ольга Корягіна, Тетяна Котова, Санта Дімопулос, Єва Бушміна та Альбіна Джанабаєва. Останні дві співачки – учасниці нинішнього складу групи.

unian.ua

 

Comments are closed.