На Міжгірщині побувала чудотворна ікона Божої Матері-Троєручиці

Минулого понеділка в рамках хресного ходу по Хустській православній єпархії з 8.00 години ранку до ранку наступного вівторка в Петро-Павлівському православному храмі смт. Міжгір’я, де настоятелем прот. Євгеній Добра, перебувала чудотворна ікона Божої Матері-Троєручиці.

Впродовж доби до образу чудотворної ікони приклонилися сотні віруючих з навколишніх населених пунктів. За перебування святині в храмі священнослужителі правили урочистий молебень, читали акафіст Пресвятої Богородиці перед її іконою, освячували воду, здійснили обряд мирування елеєм та освяченою водою. Віруючі мали можливість придбати в храмі акафіст Богоматері-Троєручиці, іконки з її зображенням, іншу духовну літературу про чудодійну силу Богородиці.

У 1892 році копію ікони Богоматері-Троєручиці привезли з Єрусалиму брати-ієромонахи і подарували новозбудованому храму первозванних апостолів Петра і Павла в м. Бердянськ, де вона знаходиться по сьогоднішній день. За роки перебування в святому храмі чудотворна ікона зцілила багато людей від різних недуг. Свідченням цьому є подяки, які вони залишають біля образу Божої Матері.

Кожна віруюча людина вважає Богоматір заступницею роду християнського, у ній шукає потіху, молитвами до неї зцілює душевні і тілесні хвороби. З такими думками схиляли голови над образом Божої Матері, просили помочі в здійсненні своїх бажань, зверталися до неї у своїх молитовних зітханнях прихожани Петро-Павлівського храму та вірники навколишніх населених пунктів Міжгірщини.

Марія Рубець, mizgir.com.ua

Comments are closed.