На кордоні митники вилучили револьвер з набоями

На митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, чопські інспектори спільно з прикордонниками попередили незаконне вивезення нашим співвітчизником до Євросоюзу револьвер, споряджений 7 набоями.

Прямувавши з України до Італії на позашляховику «Toyota Higlander», 48-річний водій під час проходження митного контролю свідомо обрав спрощену смугу – «зелений коридор». Однак пильні працівники кордону вирішили ретельніше перевірити правомірний перетин кордону чоловіка і перенаправили його автомобіль для спільного огляду.

І недарма. При перевірці салону іномарки у ніші, передбаченій заводом-виробником для дрібних речей, яка розміщена між сидінням водія та пасажира ( підлокітник), митники виявили предмет, схожий на револьвер, калібру 4мм , з  7 набоями в барабані.

Громадянин одразу визнав «знахідку» своєю власністю та підтвердив, що дозвільних документів на її переміщення у нього не має. Тож, за порушення встановленого порядку проходження митного контролю в смузі «зелений коридор» та переміщення зброї з набоями без дозвільних документів, відносно громадянина України складено протокол за ст.471 Митного кодексу.

Виявлений револьвер з набоями до нього вилучено, повідомила «НЕДІЛІ» Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

https://zakarpatpost.net