Закарпатська прокуратура довела у суді, що депутат Волошин – корупціонер

[Total: 0    Average: 0/5]

15 березня суддя Ужгородського міськрайонного суду Павло Микуляк оголосив рішення по адміністративному провадженню щодо вчинення ужгородським депутатом Іваном Волошиним корупційного діяння. За результатами розгляду справи суд визнав ужгородського депутата винним у вчиненні корупційного правопорушення. 

Прокурор Сергій Малицький в суді наголосив: «Вважаю, що вина гр. Волошина І.І. у вчиненні ним адміністративного корупційного правопорушення передбаченого ст. 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення безпосереднього керівника, у випадку передбаченому законом, про наявність конфлікту інтересів, як матеріалами перевірки так і під час судового розгляду доведена повністю».

Так, в судовому засіданні прокуратурою доведено, що Іван Волошин – депутат Ужгородської міської ради, член конкурсної комісії міської ради з приватизації, який є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, брав участь у засіданні даної комісії 11 липня та 7 серпня 2012 року під час розгляду питання, щодо продажу об’єкта комунальної власності комплексу «Корона».

Одним з учасників даного конкурсу та його переможцем стало ТОВ «Проект Готель консалтинг ЛТД» директором та засновником якого є Андрій Захарченко з яким Іван Волошин перебував у майнових відносинах і боргував йому 510 тис. грн.
Таким чином, Волошин, прямо порушив вимоги «Порядку продажу об’єктів малої приватизації» – відповідно до якого члени комісії не можуть перебувати у майнових та немайнових відносинах з учасниками конкурсу.

Відтак, Ужгородським міськрайонний судом, за результатами розгляду адміністративного протоколу про вчинення депутатом Іваном Волошиним корупційного правопорушення, визнано винним та накладено штраф у розмірі 850 грн.

Останнім часом, згаданий депутат-корупціонер Іван Волошин, використовуючи підконтрольний йому інтернет-ресурс поширював негативну інформацію про прокурора Закарпатської області зокрема та органи прокуратури Закарпаття в цілому. Уся ця істерія депутата пов’язана з принциповою позицією органів прокуратури Закарпаття та особисто прокурора Анатолія Петруні стосовно резонансної справи, щодо оборудок з готельно-ресторанним комплексом «Корона», який згаданий депутат намагався незаконно придбати.

Така прокурорська позиція, як у Анатолія Петруні сьогодні підтверджує, що у нашій системі правопорядку є дійсно порядні, професійні люди, з якими становлення законності в краї просуватиметься далі. Як неодноразово наголошував прокурор області: «Закон – один для всіх і ніхто не повинен ухилятися від відповідальності».

Можливо, якби усім резонансним правопорушенням, які скоїли можновладці, депутати, чи люди з відомими прізвищами, усіма правоохоронцями надавалась така принципова та виключно правова оцінка – охочих прогнути Закон особисто під себе ставало б менше.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

https://zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.