Арешт прокуратури щодо заборони відчуження «Корони» продовжує діяти

«Ухвала господарського суду Закарпатської області, якою вжито заходів забезпечення щодо заборони вчиняти дії по відчуженню об’єкта нерухомості за адресою м. Ужгород, пл. Театральна,5,7 більш відомий, як готельно-ресторанний комплекс «Корона», залишається чинною» – повідомив прокурор міста Ужгород Іван Штефанюк.

Він пояснив, що представники ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД» зверталися до суду з позовами у яких просили визнати протиправним та скасувати подання прокурора міста Ужгорода, зняти арешт з «Корони» тощо. Проте, 4 березня Закарпатським окружним адміністративним судом відмовлено у задоволенні позовних вимог ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД» щодо зняття арештів та вилучення відповідних записів з реєстру обтяжень на «Корону».

Судом задоволено лише вимогу про скасування подання прокуратури, однак, оскільки останнє відкликане прокуратурою міста ще в минулому році, його скасування ніяких наслідків щодо зняття арешту з об’єкта нерухомості за собою не потягло.

Відтак, на даний час накладений арешт по об’єкту нерухомості залишаються діяти.

Також, закрито провадження в частині позовних вимог ТОВ «Проект готель консалтинг ЛТД» про скасування постанови про накладення арешту, повідомили “НЕДІЛІ” у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

 http://nedilya.net

Comments are closed.