Діти Свалявщини малювали міліцію

[Total: 0    Average: 0/5]

На Свалявщині діти добре знають, хто такий міліціонер, адже часто можуть бачити їх у повсякденному житті.

Дільничний інспектор постійно цікавиться всім, що відбувається у нього на дільниці. На вулиці завжди можна зустріти працівників ДАІ, що слідкують за безпекою на дорозі. Та й працівники кримінальної міліції у справах дітей постійно навідуються до навчальних закладів. А деякі учні мали змогу відвідати районний відділ міліції на екскурсіях, що влаштували для них правоохоронці, й довідатись багато нового про їх роботу.

Тож зобразити людину в погонах у конкурсі дитячого малюнку «Мій дільничний інспектор міліції» для діток було легко та цікаво водночас, адже професія міліціонера користується чималим попитом серед школярів.

Впродовж кількох тижнів з навчальних закладів до Свалявського РВ УМВС надходили роботи, в яких юні таланти за допомогою олівців та фарб показували своє бачення міліцейської служби.

Днями працівники Свалявського райвідділу міліції, переглянувши кілька десятків робіт, визначили переможців конкурсу. Аби їх нагородити, правоохоронці завітали до шкіл, де вони навчаються, з почесними грамотами.

За словами заступника начальника райвідділу підполковника Ярослава Лебовича, перед правоохоронцями постало нелегке завдання – вибрати серед дитячих малюнків такі, що найточніше зображають особистість дільничного міліціонера та його діяльність.

-Приємно усвідомлювати, зазначив Ярослав Йосипович, що діти сприймають людей у міліцейській формі, як справжніх захисників спокою та безпеки громадян. Сподіваюся, що в майбутньому хтось з авторів цих творів присвятить своє життя службі в правоохоронних органах, зокрема в нашому райвідділі.

Джерело: Вікторія Кіяк, Свалявський РВ УМВС

Comments are closed.