Угорці високо оцінили роботу закарпатської міліції

Професійні дії закарпатської міліції під час проведення національного свята Угорщини на Закарпатті високо оцінені угорською стороною.

На адресу начальника УМВС України в Закарпатській області генерал-майора міліції Василя Варцаби надійшла подяка від Генерального консула Угорщини в місті Ужгород Йожефа Бачкаї.

15 березня на території Закарпатської області, зокрема в містах Ужгород, Мукачево та Берегово, проходили святкові заходи з нагоди національного свята Угорщини—165-ї річниці Угорської революції. Задля забезпечення правопорядку на даних заходах було задіяно 39 працівників міліції. Зі своїм завданням правоохоронці впоралися на «відмінно» – угорська спільнота провела святкування без перешкод.

«Працівники міліції чітко виконували свої завдання,- йдеться в листі угорського консула. – Ми мали можливість відчути, що рівень відносин між двома країнами загалом та між Угорщиною й Закарпаттям зокрема є надзвичайно важливим як для вас, так і для інших наших українських партнерів. Це є однозначно позитивним знаком, що заслуговує визнання у світлі майбутнього візиту до Угорщини Прем′єр-Міністра України Миколи Азарова, та вказує на нашу спільну зацікавленість в успішному проведенні зустрічі на високому рівні».

Джерело: Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Закарпатській області

Comments are closed.