Закарпатка представить Україну на конкурсі в Італії

1 квітня відбулась зустріч з юною співачкою Даніелою Якобчук та її викладачами – керівником дитячого колективу «Перлинка» Марією Мудранинець та директором ужгородської музичної школи ім. П. Чайковського Оленою Охрим.

Тринадцятирічна закарпатська співачка Даніела Якобчук тричі виходила у фінал відбіркового конкурсу на Євробачення від України. Заявку на участь у престижному європейському фестивалі в Сан-Ремо (Італія) дівчина подала наприкінці 2012-го. Трохи більше тижня тому отримала запрошення взяти участь у конкурсній програмі:

– Ми довго готувались до конкурсу. Обрали пісню англійською «I believe I can fly» – композиція дуже відома, але дуже складна. Записали фонограму й поштою відправили заявку в Італію. На відповідь чекали майже два місяці, – розповіла Даніела Якобчук.

– Україна вдруге представлена на цьому престижному конкурсі, а Закарпаття взагалі – вперше! І це вже перемога і для нас, і для цієї талановитої співачки, – переконана директор музичної школи, вихованкою якої є Даніела, Олена Охрим. – Адже цю фонограму відібрали серед двох тисяч учасників, а на сам конкурс, для виступу на великій сцені запрошують всього два десятки виконавців.

Аби поїхати на фестиваль, необхідно майже 2,5 тисячі євро – учасники самостійно оплачують дорогу та проживання, роботу оркестру тощо.

Джерело: Прес-центр Закарпатської ОДА

Comments are closed.