В Україні перехворіли грипом 11% населення України

[Total: 0    Average: 0/5]

У епідемічний сезон 2012-2013 року вже перехворіли грипом 11% населення України (5,1 млн чоловік), з них – 42% становлять діти.

Про це повідомила завідуюча Центром грипу та ГРВІ держустанови «Центр контролю та моніторингу захворювань» Міністерства охорони здоров`я України Тетяна Дихановська під час Міждержавної російсько-української науково-практична конференція «Профілактика грипу, ГРВІ та захворювань дихальних шляхів: комплекс ефективних заходів», яка проходила в Києві.
Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров`я, вона сказала, що при цьому з госпіталізованих з діагнозом «грип» – 76% становлять діти до 17 років. «Рівень вакцинації населення в поточний епідемічний період оцінюється всього в 0,73%. Імунізація населення України від грипу проводилася переважно за рахунок підприємств – (40% у загальному обсязі), і місцевих бюджетів (37%). Частка населення, вакцинованих за власний рахунок, склала всього 16%», – повідомила Т.Дихановська.

Завідуюча відділом респіраторних та вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України Алла Мироненко зазначила : «На жаль, в Україні немає власної вакцини для імунізації». За її словами, в Україні використовуються зарубіжні вакцини російського і західного виробництва. «В даний час Україна займає 51 місце з 71 країни за рівнем вакцинації, який оцінюється в 0,5-3% на рік», – уточнила вона.

http://health.unian.net

Comments are closed.