Дітки завітали в гості до працівників ДАІ Мукачева

14 квітня Державтоінспекція України відзначала 16-ту річницю з дня іі створення. Для державтоінспекторів Мукачева вже традиційним стало святкування цієї дати у колі діточок.

Але цього року дітки, що навчаються у навчально-виховному комплексі ”Гармонія” вирішили змінити трохи традицію. Вони не стали дочікуватись допоки до них завітають в гості інспектори ДАІ, а вирішили самі навідатись до них.

Адже, хлопчики та дівчатка підготували для “іменинників” привітання та вірші, а також підготували малюнки. Дітки намалювали різноманітні ситуації на дорозі, про свій шлях до школи і навіть згадали легендарного дядю Стьопу. Малювали звичайну Зебру, яка зустрічає дітей поблизу дороги, та звірят які теж є зразковими пішоходами.

Томаш Михайлович, начальник ВДАІ Мукачева , переконаний- вигадані та відтворені у малюнках дітками різні дорожні історії показують, як правильно поводити себе на дорозі, уникати тих чи інших небажаних ситуацій, а головне таким чином вони закарбуються у дитячій свідомості та допоможуть правильно реагувати та уникати дорожніх пригод.

Після працівники ВДАІ Мукачівщини вручили діткам грамоти за найкращі малюнки та підготували для них подаруночки, набір для малювання. Ну і наостанок подякували малечі за привітання та побажали їм лише зеленого світла на їхніх життєвих дорогах.

Джерело: Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС

Comments are closed.