Телеканал «Тиса-1» оновлює студію новин

У понеділок, 15 березня, глядачі вперше побачили випуск новин в оновленій студії та з влучною назвою «Вчасно».

На оформлення студії «новинарі» обласного телебачення чекали 10 років. Відтак, подія непересічна. Привітати колектив найбільшого телеканалу Закарпаття прийшов і керівник краю Олександр Ледида.

Кілька хвилин та символічне перерізання стрічки та вітання – і відразу до роботи. Щойно відсвяткувавши відкриття, колектив взявся до підготовки обіднього випуску новин. Керівник редакції інформації Тетяна Шімон сподівається – таке довгождане оновлення надихатиме:

Генеральний директор ЗОДТРК “Тиса” Віталій Мещеряков та голова ОДА Олександр Ледида

– Справді довго чекали на цю подію. Відтепер, як кажуть телевізійники, можемо пишатися «картинкою» – оформлення достойне столичних студій. Змінили ми й назву – новини «Вчасно» спонукатимуть журналістів ще оперативніше робити сюжети. Будемо старатися, аби з дизайном студії та назвою на краще змінилося й наповнення випусків.

– Радує, що тут відбуваються зміни на краще. Проте знаю і проблеми «телевізійників», зокрема, щодо кондиціювання студії запису, тому обласна влада намагатиметься допомогти у вирішенні питання, – відзначив очільник області Олександр Ледида.

Мар’яна Лошак, ведуча новин

 

Новини традиційно залишаються однією з найбільш рейтингових програм телеканалу. Сьогодні колектив редакції інформації – це молоді талановиті журналісти, оператори, випускові редактори. Новини на «Тисі-1» творять десятеро людей, а глядачі їхню роботу можуть оцінити упродовж семи разів на день – під час випусків о 7.00, 8.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 та опівночі.

http://carpathia.gov.ua

 

Comments are closed.