На Закарпатті пройде турнір з плавання дітей з обмеженими можливостями

17-18 квітня в спортивному комплексі «Зінедін» с. Баранинці, Ужгородського району проходитиме Всеукраїнський турнір з плавання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями (з порушеннями опорно-рухового апарату).

62 спортсмени та 11 команд з Донецька, Харкова, Києва, Хмельницька та інших міст України візьмуть участь у турнірі, який має символічну назву «Сакура».

Вперше ці змагання проводились минулоріч у травні. Тоді Закарпаття, за ініціативи Закарпатського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» і меценатів, зібрало 30 юних спортсменів-плавців з різних міст України. Нині ж географія учасників змагань значно розширилась, а кількість – зросла більше ніж удвічі.
У турнірі візьмуть участь три вікові категорії дітей:

старша група: 1995-1999 роки народження;
середня група: 2000-2002 роки народження;
молодша група: 2003 рік народження та молодші.
Урочисте відкриття змагань відбудеться 17 квітня о 10.00 в спортивному комплексі «Зінедін».
Нагадуємо, що українські паралімпійці тріумфально виступили на Паралімпіаді-2012, показавши кращий результат за час незалежності України. Вони завоювали 84 медалі, з яких 32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових. В загальному заліку Україна посіла на
Паралімпійських іграх у Лондоні четверте місце, складавши конкуренцію спортсменам найсильніших країн світу.
Джерело: Прес-центр УОЗ в Закарпатській області