6 студентів МДУ стали призерами на олімпіаді в Києві

[Total: 0    Average: 0/5]

В період з 9–11 квітня 2013 року у Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів» і «Проектування взуття та галантерейних виробів».

В олімпіаді взяли участь 12 команд (41 студент) з 9-ти вищих навчальних закладів України та Росії. До складу журі увійшли представники 7-ми вузів, учасників олімпіади.
Від Мукачівського державного університету (МДУ) в олімпіаді взяло участь 8 студентів технологічного факультету.
Студенти спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» виконували дводенну конкурсну програму:
1-й день: розробка конструкції жіночого корсету;
2-й день: проектування серії жіночого одягу під девізом «Ванільний настрій», в якій базова модель для подальшої розробки – корсет.
До конкурсного завдання студентів спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» входило проектування нової моделі взуття та технологічного процесу виготовлення.
Проведення Олімпіади дало можливість перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців швейної та взуттєвої галузей.
На підставі комплексної оцінки було визначено переможців як за загальними показниками, так і в кожній з визначених номінацій.
Цього року було запропоновано 14 номінацій («Конструювання та технології швейних виробів»), 5 номінацій («Проектування взуття та галантерейних виробів»), що дало змогу оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників. Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.
Призерами олімпіади від МДУ стали:
Троян Іван, студент 4 курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» – ІІІ місце в номінації «Комп’ютерна технологія»;
Русин Іванна, студентка 4 курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» – ІІІ місце в номінації «Художньо-композиційне рішення моделі»;
Надь Кароліна, студентка 4 курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» – ІІ місце в номінації «За кращий творчий підхід в розробці моделі»;
Бідзіля Юрій, студент 4 курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» – І місце в номінації «Якісне виконання графічної частини»;
Боднар Інна, студентка 4 курсу спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» – І місце в номінації «Патентна новизна»;
Стеблак Олена, студентка 4 курсу спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» стала однією з абсолютних призерів олімпіади – лауреатом ІІІ премії.

Джерело: Мукачівський державний університет

Comments are closed.