Балога хоче, щоб українські дороги ремонтували європейські компанії

[Total: 0    Average: 0/5]

дороги“Питання, яке найчастіше завдають люди останнім часом – не що буде з ТВі, і навіть, не коли випустять ЮВТ. Запитують, коли хоча б якось відремонтують дороги. Бо куди не поїдеш – обов’язково попадеш на тих 3% не відремонтованих, про які говорив прем’єр-міністр. Час йде, а ніхто нічого так і не робить. Бо, то немає погоди, то грошей, то розуму, то ще чогось”, – зауважив політик.

“Більше місяця немає сполучення між Хмельницькою і Чернівецькою областями, бо валиться міст. Ніхто нічого не робить. Дороги, які сполучають Закарпаття з Львівською і Франківською областями, як після війни. Проїхати на звичайній машині і без втрат, майже неможливо. А коли дорога між сусідніми обласними центрами займає півдня, то це не просто дискомфорт. Це майже проект федералізації України в дії. Бо тоді, ні про економіку, ні про торгівлю, ні про туризм говорити не доводиться”, – підкреслив нардеп.

“Дороги треба робити негайно. Але не лопатами і не граблями – тобто не з «Укравтодором». Цю «кантору» треба розігнати. А замість них запустити на український ринок компанії з Європи – нехай принесуть сюди свої технології, а начальники з Кабінету Міністрів нехай стануть збоку, і якщо їм дозволять – подивляться, як треба будувати дороги”, – наголосив Віктор Балога.

Loading...

Comments are closed.