У літній період на Закарпатті очікують зростання кількості квартирних крадіжок

[Total: 0    Average: 0/5]

5В Ужгороді відбувся брифінг начальника технічної служби та ресурсного забезпечення Управління Державної служби охорони при УМВС області Андрія Хлівецького.

Зустріч із медійниками була присвячена всеукраїнській акції «Квартира під охорону», яка проходитиме з 15 травня по 15 червня поточного року.

Як відомо, з наближенням літнього сезону, під час якого чимало громадян тимчасово вирушають на відпочинок до морського узбережжя, зелених лісів чи просто в сільську місцевість. Нерідко їх помешкання залишаються без нагляду й охорони. Про це добре знають і квартирні крадії. Тому саме в літній сезон у декілька разів зростає кількість крадіжок з помешкань городян, про що свідчить і остання статистика. Андрій Володимирович зазначив, що станом на 14 травня в Закарпатській області зафіксовано  318 крадіжок з квартир та будинків, з яких розкрито лише 60. А у літній період, очікується ще більше зростання кількості крадіжок.

Департамент Державної служби охорони при МВС України з метою надання можливості громадянам потурбуватися про своє майно під час літнього відпочинку ініціював проведення всеукраїнської акції «Квартира під охорону». Підтримав ініціативу міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко. Під час дії акції підрозділи ДСО зможуть взяти житло під охорону за половину вартості монтажник послуг.

Андрій Хлівецький розповів, чому громадянам варто віддавати перевагу саме Державній службі охорони. По-перше, досвід роботи ДСО на ниві охоронних послуг складає майже 60 років, що позначається на коефіцієнті надійності, який у ДСО становить 99,9 %. По-друге, усі об’єкти, взяті під охорону ДСО, застраховані в обов’язковому порядку. І по-третє, відмінна підготовка мобільних груп — належно озброєних міліціонерів охорони, які прибувають за кілька хвилин на місце події.

Статистика свідчить, що на помешкання, які знаходяться під охороною ДСО не були жодного разу обкрадені — злочинці легко перевіряють чи дійсно об’єкт під охороною, чи ні. Коли переконуються, що на місце оперативно прибуває наряд, відмовляються від задуманого. Але навіть коли й ризикують, то неодмінно потрапляють до рук правоохоронців. Так було, коли двоє зловмисників забралися у квартиру у Виноградові. Одного затримали прямо у квартирі. Другий не побоявся, і вистрибнув з третього поверху у вікно. І хоч за таких фантастичних обставин йому вдалося втекти, за кілька годин він приєднався до свого «колеги» у міськвідділі.

Досвід показує, що впевненість громадян за безпеку своїх помешкань у час відпусток, переконує їх не знімати квартири та будинки з охорони, і вони і надалі продовжують користуватися послугами ДСО.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони можна звернувшись безпосередньо до підрозділу ДСО або зателефонувавши за номером 0 800 502 220 або 0 800 211 000

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово, повідомили «НЕДІЛІ» в УДСО при УМВС України в Закарпатській області.

http://nedilya.net

Loading...

Comments are closed.