Мукачівець вкрав телефон, гроші та… 8 кілограмів сала, інший “обчистив” холодильник

Колись зловмисники крали шуби, килими, кришталь, апаратуру, одяг, бувало – антикваріат. Тепер, як свідчить практика, переважно полюють на коштовності, гроші й документи. Та і цей перелік – умовний. Крадіжки, про які заявили мукачівці до правоохоронного органу, здивували навіть досвідчених міліціонерів.

Так, до Мукачівського міського відділу міліції звернулась 30-річна мешканка, яка повідомила, що коли вона з чоловіком спали, до її будинку проникли невідомі і викрали 8 кг сала, мобільний телефон та гроші. Також жінка розповіла, що поряд з ними були їхні малолітні діти, які також не чули ніякого стороннього шуму. Щоправда, двері на їхній хаті були незачиненими , тому зловмисник міг легко проникнути до помешкання. Відтак, 38-річний чоловік, який мешкав по–сусідству так і зробив: тихо зайшов до хати, понишпорив, що йому потрібно те взяв і непомітно вийшов. Утім він не розраховував, що його помітять сусіди. Коли ж наступного дня жінка звернулась за допомогою до правоохоронців, то у свідки даної події одразу вказали на чоловіка, який виносив з помешкання пакунки.

З подібною заявою до чергової частини міського відділу міліції звернулись мешканці мікрорайону «Підгоряни» у м.Мукачеві. Потерпіла жінка повідомила, що вночі до її помешкання увірвався невідомий, розбив на кухні вікно і з холодильника викрав домашню ковбасу, копчений балик та інші м`ясні вироби. Цього разу крадій також оступився, залишивши відбитки пальців рук на холодильнику. Виїхавши на місце пригоди, експерт науково-дослідного криміналістичного центру в Закарпатській області, відібрав всі зразки відбитків, завдяки яким вдалось у найкоротші строки встановили особу зловмисника.

Як розповів старший дільничний інспектор капітан міліції Михайло Пацкан, ця особа давно потрапляла в поле зору правоохоронців і неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабежі. На цей раз 36-річний чоловік проник до помешкання знайомих і викрав продукти харчування на суму близько 300грн. Раніше судимому мукачівцю вже вкотре доведеться відповідати перед законом за ознаками злочину част.3 ст.185 «Крадіжка» поєднана з проникненням до житла, за яку передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Джерело: Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Comments are closed.