В Закарпатті пройшла презентація діяльності Міністерства доходів і зборів України

[Total: 0    Average: 0/5]

09Про роботу Міністерства та його територіальних органів йшлося під час засідання “круглого столу” за участю представників громадських організацій, бізнесу та засобів масової інформації.

Зокрема представили місію, бачення і принципи роботи Міндоходів та його територіальних органів в.о.начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Василь Іванчо, в.о.начальника Чопської митниці Міндоходів Олександр Похилько та начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Андрій Мілюченко.

Василь Іванчо підкреслив: «Об’єднання податкової та митної служби у єдине Міністерство доходів та зборів України – це важлива реформа, яка цілком відповідає загальносвітовим і європейським стандартам, зокрема. Концентрація усіх функцій, пов’язаних з адмініструванням податкових та митних платежів, в рамках єдиної структури – це шлях, який обрали багато провідних країн, в тому числі Великобританія, Данія, Латвія, та Канада».

Вперше в історії незалежної України у складі центральних органів виконавчої влади буде відомство, яке несе на собі всю повноту відповідальності за наповнення державного бюджету.

Від створення Міністерства бізнес отримає ряд вигод, серед яких:
– спрощення процедур отримання адміністративних послуг;
– підвищення якості, комплексність податкового та митного сервісу;
– скорочення кількості часу на обслуговування в державних органах.

08

 

 

 

 

 

 

Пріоритети роботи Міністерства залишаються незмінними: удосконалення системи адміністрування податків та митних платежів, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімум витрат часу представниками бізнесу на спілкування із державою, і максимум – на основну діяльність.

На рівні області працюватиме Головне управління Міністерства доходів і зборів України у Закарпатській області, яке координуватиме роботу митних пунктів і податкових інспекцій. Ряд функцій об’єднуються, зокрема, податковий та митний аудит, IT – технології, які дозволять моніторити рух товарів від перетину кордону до споживача.

Проведення реорганізації територіальних органів не погіршить умов обслуговування платників, які, як і раніше, зможуть отримувати якісне податкове супроводження, а також ряд митних послуг у центрах обслуговування платників податків, які в минулому році були відкриті у всіх регіонах України. В Закарпатті працює десять таких Центрів.

У сервісних центрах вже можна отримати електронний цифровий підпис для здійснення в онлайн-режимі не лише податкових, а й митних процедур, а також використати його для подання звітності до Пенсійного фонду та органів статистики.

Василь Іванчо зауважив, що Міністерством значна увага приділяється механізмам громадського контролю, зворотного зв’язку з платниками. Проведено ребрендинг антикорупційного сервісу – відтепер через «Пульс» Міністерства можна вирішити і податкові, і митні питання.

Олександр Похилько відзначив, що імпортери та експортери не відчують жодних незручностей від реорганізації, оформлення вантажів здійснюватиметься у такому ж режимі і у ті ж строки, що й раніше. Кількість і дислокація митних пунктів не змінюється.

«До повноважень працівників оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань, які входять до складу Головного управління Міндоходів, належить боротьба з кримінальними та іншими правопорушеннями у сфері податкового, митного і пенсійного законодавства. Основним завданням залишається боротьба з контрабандою, яка повинна стати просто невигідною», – додав Андрій Мілюченко.

Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

https://zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.