Site icon zakarpatpost.net

Ужгородські баскетболісти привезли срібло з Міжнародного турніру

В турнірі взяло участь 6 команд з різних країн Європи. Серед них команди з м.Перемишль (Польща), м.Егер (Угорщина), м.Міхаловце та м.Кошіце(Словаччина), м.Львів та юнаки з Закарпатської обласної обласної школи м.Ужгорода.

Наші хлопчики потрапили в одну групу до господарів турніру м. Міхаловце та м. Егер.

В перший ігровий день ЗОДЮСШ м.Ужгорода обіграли м.Міхаловце з рахунком 66-46 (24-25 після перерви), в другий ігровий день також впевнено обіграли команду з угорщини з рахунком 63-48( 23-27), та вийшли до фіналу , де в заключний ігровий день мали зіграти з м.Кошіце , які в свою чергу обіграли М.Перемишль з рахунком 99 -48, та м. Львів 117-47, слід зазначити ,що команда з Кошице була 1998р.н,але незважаючи на те що наші хлопці були молодші на 2 роки, і за своїми антропометричними і фізичними данними їм було дуже важко боротись , вони показали дійсно бійцівський характер, і до останньої чверті зтримували суперника на відстані 5-7 очок, і тільки в останній чверті зробили декілька , після яких суперник забив легкі очки в швидкому прориві, та довів гру до перемоги з рахунком 72-55. Слід відзначити в складі нашої команди Мартина Довганича, Яночко Степана, Ножова Артема, Леонова Дениса, Андреянова Максима, Єфіменко Олександра та Горкого Норберта якого було визнано кращим гравцем турніру.