Керівництво мукачівської міліції зустрілось з представниками підприємств

[Total: 0    Average: 0/5]

0В.о. начальника Мукачівського міського відділу міліції Іван Повханич провів розмову з працівниками Мукачівського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агроліс» та з представниками вищого керівного складу заводу «Флекстронікс» – Міклошем Мате, Тарасом Петриною, менеджерами, керівниками проектів.

Іван Повханич розповів працівникам підприємств про ситуацію, яка склалася в с.Врадіївка Миколаївської області. Після цих подій, повідомив підполковник міліції, на жаль, але рівень довіри населення до міліції суттєво знизився, деякою мірою зі суб`єктивних причин. Адже ганебний вчинок двох людей не може перекреслити роботу всіх правоохоронців, які щоденно несуть службу на території м.Мукачева, району, області і, вцілому, по всій території України. Також на зустрічі з колективами підприємств, в.о. начальника Мукачівського міськвідділу поінформував громадян про криміногенну обстановку на території Мукачева та району, про заходи щодо охорони правопорядку, дотримання особистої безпеки громадян під час культурно-масових заходів.

За словами Івана Повханича, в ході проведення масових заходів міліція Мукачівщини забезпечує належний громадський порядок. Відтак, за І-ше півріччя 2013 року на території обслуговування було проведено 300 подібних заходів, під час яких можуть здійснюватися правопорушення майнового характеру (крадіжки, грабежі), бувають випадки хуліганства, нанесення тілесних ушкоджень і т.д. Однак, вжитими діями правоохоронців, подібні інциденти вдається уникати або вчасно виявляти.

Зі словами підтримки правоохоронних органів вцілому, до керівника міськвідділу звернувся генеральний директор заводу «Флекстронікс» Міклош Мате, який сказав, що він як іноземець цілком безпечно почуває себе на території України і м.Мукачева зокрема. Тому вірить у спроможність працівників міліції забезпечити належний громадський порядок на вулицях Мукачева, де, власне, знаходиться завод, на якому він працює.

Джерело: Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Comments are closed.