В Мукачеві приймав тимчасовий очільник обласного ДАІ

[Total: 0    Average: 0/5]

01 серпня у відділенні ДАІ Мукачівського міського відділу міліції провів прийом громадян т.в.о. начальника Державтоінспекції Закарпатської області полковник міліції Юрій Вейкай.

Судячи з прийому, найбільше запитань до керівника ДАІ назбиралося у перевізників, адже саме їхні представники завітали на прийом громадян. Одним з найбільш актуальних питань, яке цікавило всіх – це стан доріг, через які у перевізників не тільки постійно ламається транспорт, а й затримуються рейси. Юрій Юрійович погодився з присутніми, що стан автомобільних доріг, насправді, не є належним. Однак, питання асфальтного покриття – не зовсім належить до компетенції державтоінспекції. З боку правоохоронного органу до керівництва «Автодору» та комунальних організацій, які обслуговують ті чи інші дороги постійно надходять приписи та стягнення, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Ще одним «болючим» питанням для більшості мукачівських водіїв є відновлення роботи світлофору на перехресті вулиць «Духновича-Садова». Адже через його несправність, зауважили шофери, їм доводиться порушувати Правила дорожнього руху. Полковник міліції Юрій Вейкай зауважив, що він знає про цю проблему і вона найближчим часом буде вирішена. Наразі погоджено питання про заміну старого світлофору на більш сучасний, який буде працювати в автоматичному режимі залежно від транспортного навантаження.

Окрім того, на прийомі т.в.о. начальника ДАІ області звучали питання про облаштування додаткових зупинок поблизу навчальних закладів по вул. Підгорянській (ЗОШ№6), вул. Л.Толстого (ЗОШ №16). Так само цікавило мукачівців нововведення щодо зміни у процедурі оплати штрафів за порушення у сфері безпеки дорожнього руху. Адже наразі процедура сплати штрафів удосконалена, – розповів Ю.Вейкай, – оскільки в громадян не буде необхідності в наданні копій квитанцій про сплату штрафів до підрозділів ДАІ.

За підсумками прийому громадян полковник міліції провів імпровізовану прес-конференцію, відповів на низку питань стосовно різних аспектів діяльності підрозділу ДАІ. Відтак, журналістів найбільше цікавило питання паркування на центральних вулицях міста. «Це болюче питання не лише для Мукачева, а й для інших районних центрів області та міста Ужгорода. Ну, найперше, це водії мусять дотримуватись правил дорожнього руху, а з іншого боку, я, як житель Закарпаття, розумію, що вулиці вузькі, а місць для паркування немає. Тому розраховуємо на розуміння і підтримку місцевих мешканців, – зазначив Юрій Вейкай».

Бажаючих поспілкуватись із в.о.начальника ДАІ області було небагато, проте всі отримали компетентні відповіді, поради та консультації.

Джерело: Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Comments are closed.